Rekomendujemy KPtłumaczenia jako solidnego i dotrzymującego terminów partnera w zakresie wykonywania tłumaczeń finansowych i ekonomicznych dla naszej Grupy. W ciągu naszej współpracy od 2008 p. Konrad Pawłowski wykonał tłumaczenia kilkudziesięciu sprawozdań finansowych, raportów biegłych rewidentów i innych dokumentów finansowo ekonomicznych dla poszczególnych spółek Grupy.

Główna księgowa międzynarodowej firmy audytorskiej

Niniejszym zaświadczamy, że pan Konrad Pawłowski systematycznie współpracuje z Wydawnictwem  od 2006 r. W tym czasie wykonał wiele tłumaczeń tekstów z jęz. angielskiego na polski z zakresu ekonomii i finansów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panem Konradem Pawłowskim. Jest on osobą samodzielną, sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę, która powierzone zadania wykonuje systematycznie a jednocześnie dokładnie. Pan Konrad Pawłowski potrafi pracować pod presją czasu, sprawdza się w sytuacjach stresowych, kiedy trzeba działać szybko zachowując spokój. Jest osobą ambitną, otwartą na nowe wyzwania.

Prezes wydawnictwa

Pan Konrad Pawłowski współpracuje z naszą firmą w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego. Dotyczą one głównie takich dziedzin jak finanse i ekonomia. Jest osobą godną polecenia, a wykonywane przez niego tłumaczenia charakteryzuje jakość oraz profesjonalizm.

Dyrektor naczelny międzynarodowej firmy transportowej

Niniejszym zaświadczamy, ze KPtłumaczenia świadczy usługi na rzecz firmy i jej klientów. Charakteryzują się one wysokim poziomem merytorycznym i językowym. Wykonywane tłumaczenia dotyczą głównie takich dziedzin jak doradztwo finansowe, ekonomia i zarządzanie.

Dyrektor firmy doradczej